Главная > Программа > Программа мероприятий

Программа мероприятий


, ,
, ,
, ,
17.04.2018
Конференц-зал №1
14:00-17:00
С. Песоцкий, руководитель отдела реализации проектов, ООО "Солнечные Cистемы"
Семинар будет посвящен раскрытию следующих вопросов:

- Преимущества двусторонних солнечных модулей.

- Технологии производства двусторонних солнечных модулей:

- двусторонние фотомодули с технологией PERC

- двусторонние фотомодули с технологией nPERT

Способы установки двусторонних солнечных модулей;

Использование одноосных трекеров с двусторонними солнечными модулями. Обзор системы "Восток-Запад".
Конференц-зал №2
15:00-16:30
Рей Ван (Riy Wang), региональный менеджер в Украине, SERAPHIM SOLAR
Инновации, отличия и технологии SERAPHIM SOLAR. Мы используем современные решения, чтобы сделать наш продукт отличным и лучше других. Мы используем кардинально новые технологии в производстве фотомодулей. Наш местный партнер на территории Украины — ООО "Энергетическая Альтернатива". Мы производим разные продукты, которые можно применять в различных сферах для создания разнообразных решений.
18.04.2018
Конференц-зал №1
11:00-12:30
А.Л. Обозный, главный технолог, ПАО "ЗАВОД ЮЖКАБЕЛЬ"
Кабели с изоляцией из сшитого полиэтилена (пероксидная сшивка) на 6 — 330 кВ:

- одножильные кабели,

- трехжильные кабели,

- трехжильные кабели с общим экраном,

- кабели с алюминиевыми однопроволочными токопроводящими жилами на напряжение 6 — 20 кВ,

- универсальный кабель,

- кабели с экраном из алюминиевых проволок.
12:30-14:00
І.В. Журавльов, керівник відділу технічної підтримки, Д.П. Велещук, керівник IT-проектів, ТОВ "СІКАМ Україна"
На семінарі будуть представлені нові типові рішення для проектування ПЛЗ та ПКЛ 20 кВ, встановлення реклоузерів на опорах ліній, розвантажувальних СТП, сумісного підвісу ПЛЗ 20 кВ та ВЛІ 0,4 кВ із застосуванням арматури SICAME, захищених проводів та самоутримних повітряних кабелів виробництва заводу "ЮЖКАБЕЛЬ".
Запрошуються інженери-проектувальники та співробітники відділів розподільчих мереж обленерго.
14:00-15:00
В.Г. Луценко, директор з продажу та маркетингу Matrix AMM, А.І. Троян, начальник КБ Matrix AMM, ТОВ "Телекомунікаційні технології" (TeleTec)
Основна продукція TeleTec, яку ми представимо на семінарі, — інтелектуальна система обліку споживання електроенергії Matrix AMM®, яка дозволяє енергопостачальним компаніям ефективно отримувати і обробляти дані з великого обсягу лічильників, встановлених у побутових, промислових і комунальних абонентів, а також багатотарифні лічильники електроенергії МТХ з функціями керування навантаженням, обміну даними по цифрових інтерфейсах, що працюють у складі автоматизованих систем обліку електроенергії Advanced Metering Infrastucture (AMI) і Advanced Metering & Management (AMM).
В ході семінару будуть представлені ключові розробки, інноваційні рішення для вимірювання даних і побудови автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), порівняльні характеристики модулів нового покоління, а також успішні реалізовані проекти. Семінар буде цікавий представникам енергопостачальних компаній, проектних організацій, будівельних, монтажних, торгових компаній, розробникам-інтеграторам, девелоперам, а також зарубіжним компаніям. Вхід на семінар для відвідувачів виставок — вільний.
15:00-16:00
О.О. Запишний
Семінар присвячений головним питанням реформування електроенергетичної галузі відповідно до європейських стандартів.

Будуть розглянуті наступні питання:

• Нормативно-правові акти, зокрема Кодекс систем розподілу, його визначення та сфера регулювання.

• Вплив реформування на правила функціонування ринку електроенергії.

• Правила планування розвитку систем розподілення та приєднання об'єктів до цих систем.
Конференц-зал №2
11:00-13:00
Н.В. Марченко, комерційний директор, ТОВ "СТЄКС";
Д.В. Антипов, інженер відділу міжнародних продажів, компанія BAUR
Вступне слово.

Огляд продукції ТОВ "СТЄКС".

Презентація нових та перспективних розробок фірми "СТЄКС".

Огляд продукції компанії BAUR.

Презентація новітнього пошукового обладнання компанії BAUR.

Випробування кабельної оболонки та локалізація місць пошкодження.

Системи та прилади для високовольтних випробувань та діагностики кабелів напругою СНЧ. Визначення тангенсу дельта, випробування на часткові розряди.

Мобільні електротехнічні лабораторії та системи. Демонстрація роботи в режимі реального часу надсучасної, повністю автоматичної лабораторії Titron.

Відповіді на питання.
13:00-14:30
M. Sciascia, Fluke Process Instruments
Точний інфрачервоний моніторинг температури покращує якість продукції та підвищує продуктивність, температура відіграє важливу роль як індикатор стану виробу або частини техніки, як у виробництві, так і в процесі контролю якості. Час простою зменшується, оскільки виробничі процеси можуть протікати без перерв і в оптимальних умовах.
14:30-15:00
А. Коробов, продукт-менеджер AUTOMATION, CYBER SECURITY, компанія PHOENIX CONTACT
PHOENIX CONTACT представляє нову технологію PLCnext Technology, що лежить в основі нової відкритої платформи керування. Ця технологія з легкістю забезпечує можливість роботи з популярними програмними інструментами — наприклад, Visual Studio, Eclipse, Matlab Simulink та PC Worx Engineer, а також формування програмного коду, як в IEC 61131-3, так і в C/ C++ й C#.
Open Space
10:30-11:30
A. Liu, менеджер з розвитку, LONGi Solar
На семінарі будуть представлені нові розробки для сонячної енергетики й технічні можливості застосування фотомодулів LONGi Solar в будівництві сонячних електростанцій як для приватних будинків, так і для промислових станцій.
11:30-12:00
О.О. Дячук, директор, ТОВ "Рівне лед"
Додатковий рівень економії електроенергії.

Дистанційний контроль та моніторинг вуличного освітлення.

Можливість зміни рівня освітлення.

Можливість індивідуального контролю кожного світильника.

Об'єднання світильників у групи.

Збільшення терміну служби світильників у рази.

Можливість моніторингу та контролю напруги в мережі і на кожній опорі, де встановлений світильник.

Статистика подій зберігається на сервері.

Моніторинг споживання електроенергії.

Вимкнення світильників у світлий період доби, не вимикаючи напруги на лінії вуличного освітлення, надає можливість підключення камер спостереження, інтерактивних табло, Wi-Fi точок доступу та інших приладів, необхідних для побудови сучасного розумного міста.
13:30-14:30
В. Жигадло, "Нексанс"
Враховуючи, що інфраструкутура великих міст потребує динамічного розвитку для задоволення потреб споживачів, а також обмеженість у території для організації нового будівництва такої інфраструктури, будівництво кабельних тунелів може стати рішенням. Однак реалізація таких проектів, у порівнянні з традиційними кабельними лініями, що прокладені під землею, має ряд суттєвих відмінностей та накладає додаткові вимоги та обмеження на обладнання, що використовується. Компанія "Нексанс" — один із світових лідерів у частині виробництва кабелю та арматури до нього для високовольтних кабельних мереж, поділиться досвідом реалізації подібних проектів, а також їх специфічними особливостями.
14:30-15:00
Є. Ніколаєв, начальник відділу вимірювального обладнання та обладнання SMT, НВФ VD MAIS
Доповідь присвячена секретам практичної роботи із термографічним обладнанням від FLUKE — провідного світового виробника КВП. Сучасні термографічні камери (тепловізори) мають величезний потенціал із запобігання аварійних ситуацій, зменшення втрат і, у підсумку, заощадження коштів. Швидке виявлення пошкоджень футурування промислових печей, порушення співвісності обертових частин обладнання, зношування підшипників, місць порушення циркуляції теплоносія в системах охолодження, перевантаження фази в електроустаткуванні, місць протікання рідини, витоку теплого/охолодженого повітря, порушення термоізоляції, тощо. У кожному з наведених прикладів своєчасне усунення виявленої за допомогою тепловізора проблеми здатне заощадити підприємству значні кошти. Обізнані фахівці розуміють, що витрати на придбання сучасного тепловізора фактично є інвестицією, що доволі швидко окуповується.
15:00-15:30
М. Гармотько, начальник відділу електронних компонентів, НВФ VD MAIS
Доповідь присвячена найновішим розробкам інженерів американської корпорації CREE — світового лідера у галузі світлодіодних технологій. Працюючи на вістрі інноваційного розвитку, розробники світлодіодів та LED-матриць роблять вагомий внесок у покращення загальної енергоефективності людства. Збільшення світлового потоку та світлової ефективності, терміну служби та щільності світлового потоку з одиниці площі, оптимізація для автоматизованого SMT-монтажу, ефективне тепловідведення та зменшення загальної вартості володіння — у цих напрямках працюють провідні інженери світлодіодної галузі і розробники з CREE очолюють цей рух. Про те, які інноваційні продукти вже цього року з'являться на ринку, у т.ч. в Україні, дізнаються слухачі семінару "Формули світла".
15:30-16:00
С. Козюба, провідний менеджер відділу електронних компонентів, НВФ VD MAIS
Доповідь присвячена новим лінійкам перетворювачів змінного та постійного струму для світлодіодного освітлення, що розроблені та виведені на ринок протягом останнього року компанією MEAN WELL. Виробник стандартних джерел живлення з Тайваню посідає друге місце у світі і перше в Україні у сегменті LED-драйверів. НВФ VD MAIS є офіційним дистриб'ютором продукції MEAN WELL в Україні і постачає вітчизняним виробникам світильників найсучасніші вироби від світового лідера. Що нового з'явилось за останній рік? Знижений рівень мерехкотіння, стабілізація по потужності, цифрові протоколи, вузькі корпуси для магістральних світильників, збільшення щільності потужності та багато іншого — у програмі семінару "Формули світла".
16:00-16:30
М. Гармотько, начальник відділу електронних компонентів, НВФ VD MAIS
Доповідь присвячена цільовим рішенням з систем живлення для окремих ринкових сегментів. Компанія RECOM відома своїм довершеним R&D-центром у Гмундені (Верхня Австрія), що включає унікальну EMS-лабораторію, прискіпливим ставленням як до якості виконання власної продукції, так і до якості закладених інженерних рішень. А також чіткою диференціацією продукції для використання у різних сегментах промисловості. AC/DC- та DC/DC-перетворювачі від RECOM широко використовуються в різних галузях у країнах Європи, зокрема й в Україні, завдяки співробітництву RECOM та VD MAIS. Огляд деяких найсучасніших рішень з портфелю інноваційного "тигра" буде запропоновано увазі слухачів семінару.
19.04.2018
Конференц-зал №1
11:00-12:30
Д.П. Велещук, керівник IT-проектів, І.В. Журавльов, керівник відділу технічної підтримки, ТОВ "СІКАМ Україна"
Дізнайтеся, як використання онлайн-сервісу з проектування електричних ліній SiCAD (www.cad.sicame.ua) допомагає автоматизувати рутинні дії при проектуванні розподільних електричних ліній та заощадити до 70% робочого часу інженера-проектувальника, надаючи йому можливість зосередитись на важливих етапах розробки проектів.
Також будуть оглянуті типові рішення проекту 3.17 для влаштування ПЛЗ та ПКЛ 20 кВ, реклоузерів, СТП, сумісного підвісу ПЛЗ 20 кВ та ВЛІ 0,4 кВ, що використовуються у програмі SiCAD.
Запрошуються інженери-проектувальники, співробітники відділів розподільних мереж обленерго.
12:30-13:30
А.И. Ковалев
Релейная защита, автоматизация, поиск повреждений, смарт-решения.
13:30-14:30
Д.М. Кузнецов, технічний консультант, ТОВ "Еталон-Прилад"
Перша частина семінару присвячується сучасній тенденції у сфері тепловізійного обладнання та термографії, огляду новинок від компанії FLIR, а також методикам роботи з тепловізорами у різних галузях — від металургії та нафтогазового комплексу до будівництва і енергоаудиту. Демонстрація тепловізорів дозволить слухачам оцінити зручність використання та функціональність приладів.
Друга частина семінару ознайомить слухачів із широким спектром електровимірювального, тестового і лабораторного обладнання від словенського виробника Metrel. Аналізатори якості електроенергії, мега/гіга/тераомметри, ЛАТРи, портативні ЕТЛ, багатофункціональні тестери та інше. Експозиція дозволить ознайомитися з особливостями і перевагами приладів Metrel. Також буде порушено тему переходу на нові стандарти електровимірювань.
Конференц-зал №2
11:00-11:30
Т. Малмигін, регіональний представник, компанія OMICRON electronics GmbH (Австрія)
OMICRON є відомим у світі розробником, виробником та постачальником високотехнологічного обладнання для випробування, діагностики та моніторингу обладнання електроенергетичної галузі. Наші технічні рішення дозволяють з високою точністю оцінювати стан первинного та вторинного обладнання в енергосистемах.

Випробування ВТ (вимірювальних трансформаторів) є надзвичайно важливими, оскільки допомагають перевірити якість їхньої збірки під час виробництва, монтажу, налаштування та запуску, а також пересвідчитися у їхньому функціонуванні згідно з технічними характеристиками.
11:30-12:00
А. Охріменко, керівник групи технічної підтримки, компанія OMICRON electronics GmbH (Австрія)
OMICRON є відомим у світі розробником, виробником та постачальником високотехнологічного обладнання для випробування, діагностики та моніторингу обладнання електроенергетичної галузі. Наші технічні рішення дозволяють з високою точністю оцінювати стан первинного та вторинного обладнання в енергосистемах.

Новинки від OMICRON: COMPANO 100 та ARCO 400.

COMPANO 100 — випробувальний комплект для подачі напруги/струму на первинне та вторинне обладнання, а також для базового тестування пристроїв РЗА.

ARCO 400 — універсальне рішення для швидкого та зручного трифазного випробування всіх функцій блоків керування реклоузерами.
12:00-12:30
Р. Мьок, директор з продажу, компанія DILO Armaturen und Anlagen GmbH (Німеччина)
12:30-13:00
В. Онопрієнко, керівник Сервісного центру, ТОВ "Екніс-Україна"
Компанія "Екніс-Україна" має статус офіційного представництва та Сервісного центру DILO Armaturen und Anlagen GmbH на території України.

Ми здійснюємо поставки устаткування DILO, технічну підтримку та обслуговування даного обладнання. Фахівці компанії пройшли навчання на заводі DILO в Німеччині, де отримали право проводити гарантійний та післягарантійний ремонт обладнання DILO, а також право на навчання персоналу Замовника безпечному проведенню робіт з елегазом. Дані права підтверджені іменними сертифікатами компанії DILO.

Ми пропонуємо вам:

• прилади для вимірювання якості елегазу;

• обладнання для відкачування та заповнення елегазом

• ремонт і обслуговування сервісних візків та приладів;

• сервіс елегазу (відкачування, очищення, заправка, визначення якості);

• течошукачі для визначення місць витоку елегазу та прилади для контролю наявності елегазу в приміщеннях;

• клапани та з'єднання для елегазового обладнання.

Все обладнання пройшло тестування та відповідає вимогам DIN ISO 9001.
13:00-14:00
Д. Плаксін, керівник відділу систем компенсації реактивної потужності та якості електроенергії, ТОВ "Екніс-Україна"
Компанія "Екніс-Україна" є партнером АВВ та Gеneral Electric (GE) в Україні.

Ми пропонуємо всю гаму обладнання для компенсації реактивної потужності (КРП) та нормалізації якості електричної енергії від провідних світових брендів. Наші фахівці пройшли вузькоспеціалізовані тренінги та навчальні програми у Європі, мають високий професійний рівень і готові під ключ виконати повний комплекс робіт із введення в експлуатацію та модернізації систем компенсації реактивної потужності напругою від 6 кВ, а також забезпечити гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Ми також можемо запропонувати варіанти застосування обладнання та компоненти від брендів: EL-INSTA ENERGO s.r.o. (Чехія), Merus Power (Фінляндія), Sieyuan Electric Co,.Ltd (Китай) та інших, якщо це дозволить забезпечити оптимальні технічні рішення на підставі потреб Замовника. Ми здійснюємо прямі поставки обладнання від заводів-виробників та гарантуємо високий професійний рівень виконання проектів будь-якого ступеня складності.
Open Space
12:00-12:30
А. Коробов, продукт-менеджер AUTOMATION, CYBER SECURITY, компанія PHOENIX CONTACT
PHOENIX CONTACT представляє нову технологію PLCnext Technology, що лежить в основі нової відкритої платформи керування. Ця технологія з легкістю забезпечує можливість роботи з популярними програмними інструментами — наприклад, Visual Studio, Eclipse, Matlab Simulink та PC Worx Engineer, а також формування програмного коду, як в IEC 61131-3, так і в C/ C++ й C#.