Главная > Карточка мероприятия

Карточка мероприятия


18.04.2018 Конференц-зал №1, пав №1
14:00-15:00
Matrix AMM® — універсальне рішення АСКОЕ для України.
В.Г. Луценко, директор з продажу та маркетингу Matrix AMM, А.І. Троян, начальник КБ Matrix AMM, ТОВ "Телекомунікаційні технології" (TeleTec)
Основна продукція TeleTec, яку ми представимо на семінарі, — інтелектуальна система обліку споживання електроенергії Matrix AMM®, яка дозволяє енергопостачальним компаніям ефективно отримувати і обробляти дані з великого обсягу лічильників, встановлених у побутових, промислових і комунальних абонентів, а також багатотарифні лічильники електроенергії МТХ з функціями керування навантаженням, обміну даними по цифрових інтерфейсах, що працюють у складі автоматизованих систем обліку електроенергії Advanced Metering Infrastucture (AMI) і Advanced Metering & Management (AMM).
В ході семінару будуть представлені ключові розробки, інноваційні рішення для вимірювання даних і побудови автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), порівняльні характеристики модулів нового покоління, а також успішні реалізовані проекти. Семінар буде цікавий представникам енергопостачальних компаній, проектних організацій, будівельних, монтажних, торгових компаній, розробникам-інтеграторам, девелоперам, а також зарубіжним компаніям. Вхід на семінар для відвідувачів виставок — вільний.
Вернуться назад